Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці медиків лікарні інтенсивного лікування привітали з професійним святом

Сьогодні у КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» відбулися урочистості, присвячені Дню медичного працівника.

Кременчуцьких медиків привітали: заступник міського голови Ольга Усанова, начальник управління охорони здоров’я Максим Середа, керівник лікувального закладу  Оксана Корлякова, депутати міської ради Костянтин Терещенко та Олександр Яцина. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Ольга Усанова зазначила, що міська влада на самому початку своєї каденції, розуміючи, що медичні заклади міста знаходяться у критичному стані, взяла курс на їх реконструкцію та модернізацію. І вже сьогодні видно позитивні зміни у галузі охорони здоров’я, які відбулися за остання кілька років. Вона зазначила, що цього вдалося досягти завдяки спільним зусиллям народного депутата України Юрія Шаповалова, керівництва міста на чолі з міським головою Віталієм Малецьким, депутатського корпусу Кременчуцької міської ради, управління охорони здоров’я. Це злагоджена команда, яка може відстоювати інтереси міста на різних рівнях. Багато зроблено за ці роки і в лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька». У планах – створення на базі цього лікувального закладу сучасного кардіоцентру. І місто вже отримало кошти з державного бюджету на придбання необхідного новітнього обладнання для його оснащення.

Про плани міської влади розповів і депутат Костянтин Терещенко. Він зазначив, що міський голова Віталій Малецький планує забезпечувати лікарів житлом, і депутати підтримують його наміри. Зараз обговорюються шляхи вирішення цього питання.