Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці дільничних інспекторів привітали з професійним святом

18 червня дільничні інспектори відзначають своє професійне свято – День дільничного інспектора поліції в Україні.

Слід зазначити, що ця професія по праву вважається однією з найвідповідальніших та найважчих.  Обов’язки дільничних дуже різноманітні, зокрема, вони передбачають  захист громадян, охорону порядку, профілактичну роботу з населенням  тощо. Саме від роботи дільничного інспектора залежить спокій жителів населених пунктів. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Слова подяки за відданість службі та гідне виконання своїх обов’язків пролунали на адресу дільничних інспекторів Кременчука  від секретаря міської ради Юрія Гриценка. Він зазначив, що дільничні інспектори – це спеціалісти, які мають фах за різними спеціальностями. Окрім основної правоохоронної місії, вони, якщо в цьому постає потреба,  виступають  і лікарями, і психологами, і соціальними робітниками.

Від імені міського голови Віталія Малецького та територіальної громади міста Юрій Гриценко побажав дільничним інспекторам мирного неба в нашій країні, міцного здоров’я, щоб кожен їх день був наповнений задоволенням від праці та повагою жителів дільниць. Кращих представників дільничної служби міста з нагоди свята відзначили грамотами виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.