Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці 11 учасників бойових дій отримають з міського бюджету відшкодування за навчання у вишах

У 2019 році, відповідно до Міської комплексної програми «Захисник України» на 2018-2020 роки,  продовжується робота відшкодування вартості навчання учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, операції об’єднаних сил, учасників-добровольців антитерористичної операції, постраждалих учасників Революції Гідності у закладах вищої освіти Кременчука за рахунок коштів міського бюджету.

Станом на 11 червня департаментом соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області уже укладено договори:

–  з Філією «Кременчуцького університету ВНЗ «Університету імені Альфреда Нобеля» на відшкодування вартості навчання
6 студентам на суму 39 380,00 грн.;

– з Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського на відшкодування вартості навчання 4 студентам на суму 20 193,50 грн.;

– з  коледжем Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського на відшкодування вартості навчання 1 студенту на суму 6 900,00 грн.

Загальна сума відшкодування вартості навчання зазначеним навчальним закладам у 2019 році складатиме 66 473,50 грн. за 11 учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції при умові відсутності незадовільних оцінок за результатами екзаменаційних сесії за попередні семестри. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.