Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуцькому таборі організували відпочинкові зміни для інклюзивних дітей

Цього року у Кременчуцькому спортивно-оздоровчому комплексі «Супутник» філії ДЗОВ «Зоряний» впровадили унікальний пілотний проект – відпочинкові зміни для дітей з особливими потребами.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Для того, щоб інклюзивні діти мали змогу відпочивати у таборі, цього року було завершено капітальний ремонт другого корпусу, де створено всі необхідні умови для відпочинку дітей разом з батьками. Для роботи з особливими дітьми заклад отримав спеціальні сертифікати. Інклюзивні зміни коротші, ніж звичайні, діти з інвалідністю разом із батьками відпочиватимуть у таборі протягом 10 днів. За словами керівника ДЗОВ «Зоряний» та «Супутник» Григорія Угніча, цей проект унікальний не тільки для Кременчука. Зазвичай з дітьми, що мають особливі потреби, проводяться спеціалізовані заняття, але практики, щоб вони були поєднані з відпочинком у звичайному позаміському таборі в Україні немає.

На першій інклюзивній зміні у СОК «Супутник» вже відпочило і оздоровилося 22 дітей, наразі триває друга оздоровча зміна для 24 особливих дітей. Інклюзивні діти разом з батьками активно і змістовно проводять час. Вони грають у розвиваючі ігри, катаються на поні, займаються творчістю, ліпленням, беруть участь у таборних заходах, дискотеках, проходять соціалізацію і заводять нових друзів. Батьки задоволені, що їх малюки мають змогу відпочити у позаміському таборі разом з іншими дітьми.