Ви тут:
Суспільство 

У Кременчуцькій міській художній галереї відкривається одразу дві виставки

21 червня о 15.00 в Кременчуцькій міській художній галереї відкривається 2 виставки. Зокрема, це персональна виставка робіт Ольги Горпинченко «Розквітай, моя планета!» та персональна виставка робіт Вадима Каторгина «Всі люди жирафи».

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Довідково. Ольга Горпинченко з 1964 року живе в місті Кременчук. Закінчила Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут. Член міського товариства художників «Творчість». Учасник багатьох міських виставок. У 2014 році була учасником Полтавського обласного фестивалю художників ім. Григорія Ксьонза. Її картини знаходяться в приватних колекціях США, Германіі, Турціі і в різних містах України. Перші уроки майстерності отримала у відомого художника В. Я. Вакуленко. Художницею написані сотні картин на різні теми і в різних жанрах. Її творчість відрізняється індивідуальністю почерку, романтичним сприйняттям дійсності, різноманіттям техніки виконання. Поетичне сприйняття гармонії і краси навколишнього світу – так коротко можна охарактеризувати її творче кредо.

Ліричний пейзаж. Художниця любить писати тихі вулички старого міста, будинки, повиті гліцинією, затишні дворики, потопаючі в квітах, де панує особлива аура спокійного і радісного єднання людини з природою. На її полотнах – ніжний подих весни, і радість сонячних літніх днів, і золотиста колоритність осені, і зовсім дивний стан зими.

Метою створення картин є бажання показати красу і різноманітність рідного краю та інших красивих куточків нашої планети.

Для ознайомлення з роботами великих живописців світу художниця побувала в художніх музеях різних країн: Австии, Франції, Голландії, Італії, Угорщини, Бельгії, Чехії, Польщі, Чорногорії, Єгипту.

Вадим Каторгин народився 1964р., в Кременчуці. Навчався в художньому інституті ім. Сурикова (факультет живопису). Член мирового руху з 2004, MAIL ART мистецтво поштою (виставки по всьому світу). З 1995 активно приймає участь в виставках у різних країнах . Роботи художника знаходяться в приватних колекціях в Росії,Україні, Німеччині, Франції, Іспанії. Псевдонім Vito Katorgi.