Ви тут:
Спорт Суспільство 

У Катара можуть відібрати ЧС – 2022

Іспанські журналісти стверджують, що вже проходять таємні перемовини cтосовно пошуку країни, яка може замінити Катар.

Вибір господаря чемпіонату 2022 року часто піддавався критиці з декількох причин, основною з яких є клімат –  занадто висока температура в Катарі влітку, коли зазвичай проводиться чемпіонат. Організатори зобов’язалися побудувати стадіони із системами охолодження, але поточний стан підготовки не влаштовує футбольних функціонерів.

Окрім цього британський часопис The Sunday Times стверджує, що рішення надати право на проведення Чемпіонату Світу 2022 Катару було куповане за хабарі членам Виконкому ФІФА у розмірі понад 5 млн доларів, які сплатив голова Азіатської конфедерації футболу Мохамед бін Хамам.

Значні суми він ніби то перекладав на персональні рахунки членів виконкому та корпоративні рахунки африканських і карибських футбольних асоціацій, у яких було чотири місця у виконкомі FIFA.

За інформацією TNT Sports, через корупційний скандал при виборі країни-організатора Міжнародна федерація футболу (ФІФА) розглядає можливість перенесення чемпіонату світу 2022 з Катару в іншу країну. За відомостями журналістів, в ФІФА проводяться секретні зустрічі для пошуку негайної заміни країни.

На право проведення чемпіонату світу 2022 претендували Катар, США, Південна Корея, Японія і Австралія. При цьому Катар виграв всі чотири тури голосування, в заключному раунді перемігши США з 14 голосами проти 8. Для проведення чемпіонату світу в Катарі були зарезервовані дати з 21 листопада по 18 грудня 2022 року.