Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У Гадяцькому районі може з’явитись ще одна ОТГ

В одному з найбільших районів Полтавщини може утворитися вже п’ята об’єднана територіальна громада. Вже певний час на Гадяччині триває методична робота в цьому напрямку Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

Про це повідомляє Полтавський ЦРМС.

Центром майбутньої ОТГ має стати славетне козацьке село Лютенька.  Можливості та перспективи при добровільному об’єднанні для місцевої громади обговорили під час громадських слухань. Перед мешканцями виступили представники Полтавського ЦРМС.

Зокрема, про основні тренди реформи децентралізації на Полтавщині та здобутки ОТГ області розповіла директор Полтавського ЦРМС Ірина Балибіна. А про «вікно можливостей» та перспективи добровільного об єднання учасники дізнавалися від радника з децентралізації Олександра Ісипа.

Після завершення заходу фахівці Центру відвідали об’єкти інфраструктури громади та поспілкувалися із мешканцями та тамтешніми лідерами громадської дужки. В складі потенційної Лютенської ОТГ увійдуть населені пункти Лютенської та Соснівської сільрад.

Нині на території Гадяцького району вже створені чотири ОТГ: Гадяцька міська, Сергіївська, Петрівсько-Роменська та Краснолуцькв сільські.