Студент полтавського вишу – чемпіон та рекордсмен світу з пауерліфтингу

Студент Полтавського національного педагогічного університету Анатолій Новописьменний став чемпіоном у ваговій категорії до 93 кг. Чемпіонат Світу з класичного пауерліфтингу триває зараз у Швеції.

Спортсмен присів з вагою 320 кг, у жимі лежачи витиснув 197,5 кг, а у становій тязі здолав вагу 335 кг. За сумою трьох вправ Анатолій набрав 852,5 кг і став чемпіоном планети.

Зазначимо, що ця сума — світовий рекорд. Попередній теж належав Анатолію (850 кг на ЧЄ у Каунасі).

У запеклій боротьбі Анатолій здолав представників Швеції та США, які відповідно посіли друге та третє місце на подіумі. У змаганнях у ваговій категорії до 93 кілограм взяв участь 21 спортсмен із 12 країн світу.

До змагань Анатолія готував полтавський тренер Олександр Рагулін, теж випускник факультету фізичного виховання.