Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина 

Спорт та діти: у Полтаві провели Олімпійський день

Сотні полтавців різних поколінь у Корпусному парку брали участь у змаганнях, присвячених традиційному спортивному дню.

Цьогоріч виповнилось 71 рік з того дня, як Міжнародний олімпійський комітет прийняв рішення щорічно святкувати Міжнародний Олімпійський день 23 червня.

Ця дата була обрана для того, щоб увічнити дату створення МОК 23 червня 1894 року, опісля того, як ентузіаст відродження олімпійського руху барон П’єр де Кубертен в Парижі оголосив свою історичну доповідь перед міжнародним атлетичним конгресом. Після того, як конгрес ухвалив рішення щодо проведення в 1896 році в Греції першої Олімпіади, Кубертен очолив створений тоді ж МОК.

У Полтаві традиційним місцем проведення заходу став Корпусний парк.

Проведення подібних заходів на мою думку є важливим, тому що у нашій області розвивають 32 олімпійських види спорту та 40 — неолімпійських. Серед наших спортсменів вже виросла ціла плеяда претендентів на участь у Літніх Олімпійських ігор у Токіо — 2020. Це має слугувати орієнтиром для дітей, аби прагнути займатися спортом”, – розповів начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Буцький.

 

Після спортивної розминки у центрі Полтави провели забіги на різних бігових дистанціях, дитячу велогонку, а також конкурс малюнку.

За словами організаторів, за підсумками змагань кращі з кращих отримали призи він НОК України.