Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Щомісяця полтавці купують у розстрочку товарів на 18 мільйонів

Цікавою статистикою купівельної спроможності полтавців поділилися банкіри.

У ПриватБанку стверджують, що нинішнього року жителі регіону стали витрачати більше коштів на покупки. Так, за три місяці 2019 року було придбано на виплат краму на загальну суму у 54,1 млн грн., в той час як за аналогічний період 2018  – 39,9 млн грн. Як нинішнього, так і минулого року жителі Полтавщини найбільше купують у березні. 

Банкіри стверджують, що зросла і сума  середнього чеку сервісу “Оплата частинами” ПриватБанку.  Якщо минулого року він становив 4,4 тис грн, то вже нинішнього року статистичний житель області купує в середньому на 6,1 тис.грн.   

Як свідчить статистика сервісу, уподобання полтавців щодо видів товарів не змінилися. Найбільше коштів як минулого, так і нинішнього років витрачали на придбання в розстрочку побутової техніки (мобільних телефонів) – 88,9%;  товарів для дому (будівельні матеріали) – 4,4 % та господарчих товарів (товарів для краси) – 2,2%. 

За даними банкірів, змінилися уподобання полтавців щодо торговельних мереж. Так, найбільшою популярністю серед прихильників сервісу “Оплату частинами” минулого року користувалися “Техносток” та “Золотинка”, нинішнього – “Техномаркет” та “Техносток”. 

До “Оплати частинами” ПриватБанку підключено більше 32 тисяч офлайн-магазинів, серед яких всі найбільші українські мережі з продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та інших товарів. 

Система Orphus Поделиться на fb