Ви тут:

СБУ виявила контрабанду кокаїну на понад двадцять мільйонів доларів США

Оперативники спецслужби встановили, що у квітні до морського порту Одеси прибув вантаж із лакофарбовими матеріалами із країни, яка вважається однім із найбільших виробників наркотиків у світі. Тому було прийнято рішення провести додаткову експертизу нетипового товару. Про це повідомляє прес-служба СБ України.

За результатами досліджень у ємностях із фарбою був виявлений розчинений кокаїн. Загальна вага виявлених наркотиків може становити до двохсот кілограмів. Орієнтовна вартість такої партії на “чорному ринку” – понад двадцять мільйонів доларів США. Експертиза встановить остаточну вагу наркотичної речовини.

Співробітники СБУ з’ясували, що замовником “товару” є одна з місцевих комерційних структур. У межах кримінального провадження відкритого за ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу України проведені обшуки в офісних приміщеннях фірми-одержувача, а також службових кабінетів митниці. У ході слідчих дій вилучили документацію, яка підтверджує протиправну діяльність.

“Триває досудове слідство для встановлення всіх обставин справи та осіб, у тому числі, співробітників митниці, причетних до організації каналу контрабанди кокаїну”, – йдеться у повідомленні.