Ви тут:
Суспільство Україна 

Рейси SkyUp Airlines виконуються за розкладом. У “Борисполі” пасажирам радять зберігати спокій

Рейси SkyUp Airlines виконуються відповідно до розкладу. А пасажирам радять зберігати спокій і вчасно приїжджати до аеропорту. Таку заяву зробив сьогодні перший заступник генерального директора Міжнародний аеропорт “Бориспіль” Євгеній Дихне.

– Щодо ситуації з ухвалою Баришівського районного суду, аеропорт підготував звернення до Державної авіаційної служби України з проханням надати роз’яснення щодо наших подальших дій. Наразі дана ухвала не набрала законної сили, у зв’язку з поданням апеляції SkyUp Airlines на ухвалу суду першої інстанції» – прокоментував ситуацію перший заступник генерального директора Міжнародного аеропорту “Бориспіль” Євгеній Дихне на офіційній сторінці у соцмережі. 

У свою чергу, прес-служба авіакомпанії SkyUp Airlines повідомила, що дана Ухвала «не має під собою ніяких законних підстав. Крім того, суд даної інстанції не мав права виносити Ухвалу щодо призупинення дії ліцензії на право здійснення господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом, оскільки регуляторами у сфері авіаперевезень є Міністерство інфраструктури України та Державіаслужба України. 

Зазначимо, що сьогодні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман дав доручення міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну в межах правового поля захистити клієнтів авіакомпанії та забезпечити продовження її роботи.