Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини вимагає повернути із суборенди майже 40 га землі

Прокуратура встановила, що директор однієї зі шкіл Чутівського району на підставі договору суборенди землі, укладеного з фермерським господарством, незаконно передав у користування земельну ділянку державної форми власності площею майже 40 га з цільовим призначенням для дослідних і навчальних цілей, загальною вартістю 1,2 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Земельна ділянка була надана школі в оренду Чутівською районною державною адміністрацією згідно з договором для дослідних і навчальних цілей та забезпечення школи продуктами харчування.

Наразі вказана земля використовується фермерським господарством не за цільовим призначенням, а для вирощування сільськогосподарських культур винятково в інтересах господарства. Внаслідок чого школа не отримує дохід від реалізації вирощеної продукції, будь-які роботи пов’язані з навчанням учнів не ділянці не проводять, плани роботи учнів на ділянці не розробляли.

Згідно з актом прийому-передачі земельна ділянка площею майже 40 га на даний час знаходиться в незаконному користуванні фермерського господарства.

“З метою повернення земель для дослідних і навчальних цілей законному володільцю, прокуратурою направлено до суду позовну заяву про розірвання договору суборенди землі укладеного між фермерським господарством та школою”. – йдеться у повідомленні.