Ви тут:
Суспільство 

Президента прохають допомогти відремонтували Крюківський міст

На офіційному інтернет-представниці Президента України Володимира Зеленського зареєстрували відповідну електронну петиції.

На думку автора документу Владислава Апрелова, міст знаходиться у аварійному стані.

Міст, який з’єднує автомобільні та залізничні шляхи Кременчук-Крюків тривалий час знаходиться у аварійному стані, що загрожує життю та здоров’ю громадян. Прошу зобов’язати виконавчий комітет Кременчуцької міської ради у найкоротші строки провести капітальний ремонт об’єкту державного значення”, – йдеться у повідомленні.

Крюківський міст — міст у Кременчуці, який сполучає правобережну частину міста, Крюків, з лівобережною. Проходить по вулицям Небесної Сотні з півночі та Івана Приходька з півдня. Через міст проходять дві траси державного призначення: Н08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя та М22 Полтава — Олександрія. За добу по мосту проїжджає до 3000 вантажних автомобілів.

9 липня 1941 року в результаті прицільного бомбардування німецький літак зруйнував 88-метрову ферму залізничного моста через Дніпро в Кременчуці.

У 1945 році Трансмістпроект почав роботу над створенням проекту відновлення підірваного відступаючими німцями мосту. За новим проектом міст відновлювався на дореволюційних биках, але ставав двоярусним. У порівнянні зі старим мостом збільшувалася його довжина за рахунок збільшення спусків.

Роботи велись з 1947 по 1949 роки мостобудзагоном № 1 Міністерства шляхів сполучення. Їм допомагали трудові колективи промислових підприємств. На будівництві працювали близько 3 тис. людей.