Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Президент звільнив двох голів РДА на Полтавщині

Володимир Зеленський сьогодні підписав відповідні розпорядження.

Документ №61/2019-рп опублікували на сайті Президента.

Звільнити ДАНИЛЕВСЬКОГО Вадима Івановича з посади голови Глобинської районної державної адміністрації Полтавської області згідно з поданою ним заявою. Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ”, – йдеться у документі.

Нагадаємо, 10 листопада 2016 року Національне агентство України з питань державної служби опублікувало результати конкурсу на зайняття вакантних посад голів районних державних адміністрацій, який був оголошений розпорядженням Президента України №258/2016-рп від 19 жовтня 2016 року. За його результатами, Данилевського Вадима Івановича було обрано головою Глобинської районної державної адміністрації Полтавської області.

Звільнити БУЛЬБАХУ Сергія Володимировича з посади голови Новосанжарської районної державної адміністрації Полтавської області згідно з поданою ним заявою”, – йдеться у документі №62/2019-рп.

Бульбаха Сергій Володимирович народився 20 травня 1973 року в селищі Нові Санжари Полтавської області.

В 1990 році закінчив Новосанжарську середню школу з золотою медаллю. В 1996 році закінчив Харківський державний університет ім В.М.Каразіна, фізико-технічний факультет за спеціальністю інженер-фізик. Під час навчання отримав військову спеціальність-командир взводу протиповітряної оборони та звання лейтенант. З 1996 року фізична особа — підприємець. Основний вид діяльності — будівництво. 

Нагадаємо, що голова Глобиської РДА подав заяву про відставку ще 10 травня

Зазначимо, що сьогодні Зеленський звільнив Романа Товстого з посади т.в.о.голови Полтавської ОДА