Представниця Полтавщини перемогла на легкоатлетичних змаганнях у Ханьї

Дистанцію 800 метрів вона подолала за 2.02,46 хв і майже на три секунди випередила голландку Маріссу Дамінк.

Як розповіли у Федерації легкої атлетики України, Сергій Смелик посів друге місце з бігу на 100 метрів. Показавши час 10,35 с, він лише трьома сотими поступився британцю Річарду Кілті.

Другим став і Євген Гуцол з бігу на 800 метрів. Час українця – 1.48,07 хв.

Вікторія Ткачук і Наталія Пироженко не фінішували на дистанціях 400 і 800 метрів відповідно.

Ляхова Ольга Олександрівна — українська легкоатлетка, бігунка на середні дистації, учасниця Олімпійських ігор 2016 року.

1-3 березня на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який відбувся в шотландському Глазго, Ольга у фіналі бігу на 800 метрів показала час 2:03,24 хвилини. Цього результату вистачило на третє місце та вона стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з легкої атлетики.