Ви тут:
Суспільство 

Працівники «Полтававодоканалу» відремонтували водогін на вулиці Балакіна в Полтаві

Через порив старої водопровідної труби незручності з водопостачанням відчули мешканці кількох будинків на вулиці Балакіна, 35. Нині водопостачання відновлене у повному обсязі, повідомили у прес-службі «Полтававодоканалу».

Причина аварії – зношеність водогону на цьому місці. Пошкоджена водопровідна труба діаметром 200 мм прокладалася ще у 1973 році.

Термін її експлуатації вже вичерпано. Утворилася повздовжня тріщина. Небайдужі мешканці повідомили про витік води з-під землі в аварійно-диспетчерську службу водоканалу, і ремонтна бригада оперативно виїхала на місце аварії”, – розповів старший майстер з ремонту водопровідних мереж «Полтававодоканалу» Дмитро Буцький.

 

На цьому місці замінили ділянку 9 м старої чавунної водопровідної труби на сучасну, пластикову.

Нова труба служитиме 50 років. Її перевага у тому, що вона не піддається корозіям”, – пояснив комунальник.

 

Ремонт водогону на Балакіна, 35 тривав один день. Водопостачання оперативно відновили до обіду, тиск води зараз – в межах норми.

Оскільки перпендикулярно до нашої труби пролягає ще й газова труба, розкопку треба було проводити дуже обережно, частково вручну. До того ж, ремонтні роботи проводилися на проїжджій частині, де активно рухається транспорт, тож працювати треба було дуже уважно, задля безпеки усіх оточуючих”, – сказав Дмитро Буцький.

Лілія Соломяна проживає на вулиці Історичній. Це неподалік від місця розкопки. Жінка каже: в останні роки задоволена водопостачанням у своїй оселі значно більше, аніж раніше.

Живу тут вже 30 років. Раніше могла поскаржитися на водопостачання: труби були старі, часто траплялися аварії, і не було води. Але в останні роки у нашому районі часто міняють труби на пластикові. Тож зараз зауважень до водоканалу не маю ніяких. Навпаки, задоволена, що нарешті вдома завжди є вода”, – поділилася Лілія Данилівна.

«Полтававодоканал» просить вибачення у мешканців за тимчасові незручності.

Комунальне підприємство нагадує: у разі виявлення аварійних ситуацій на водогонах чи каналізації, заради оперативного усунення негативних наслідків, звертайтеся до аварійно-диспетчерської служби. Це може запобігти негативним наслідкам аварій. Телефони: 56-96-00, (050) 49-55-700, (098) 16-55-700.