Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують на перегляд відомої скандинавської трагікомедії просто неба

18 червня о 20:30 на локації “Твій простір” (неподалік Полтавського музичного училища) всіх охочих запрошують на вуличний показ фільму “Гірська жінка на війні”.

Стрічка отримала на Канскому фестивалі премію SACD (за музичне оформлення) та приз «Золоті рельси» (Rail d’Or) та найпрестижнішу кінопремію в скандинавському регіоні The Nordic Council Film Prize в Осло, він приваблює особливою авторською ексцентричністю в жанрі трагікомедії.

Фільм розповідає про життя пані Хатли – дирижерки хору, що веде підпільну діяльність пристрастної екологічної активістки. Вона веде свою дещо терористичну боротьбу проти алюмінієвого заводу: «Руйнування нашого довкілля призводить до атмосферного потепління – це злочин проти людства і всього життя на Землі». Саме в цей час жінка дізнається, що її запит про усиновлення дитини нарешті схвалено, на неї чекає маленька дівчинка з України, на Донбасі.

Все це подається з чорним гумором та особливим ісландським ставленням до авантюр та пригод.

“Не забудьте взяти з собою килимки/підстилки, засіб від комах та комарів та пледи, бо навіть літньої ночі можна замерзнути”, – нагадують організатори.

Захід відбувається у рамках проекту «100% Відновлюваних джерел енергії в регіонах» від коаліції 100% ВДЕ в Україні, 350.org – Україна та ГО Екодія. Контакти організатора: Маргарита Коптєва, тел. +380950025628.