Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавців запрошують долучитися до процесу складання проекту Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки

Нині в регіоні діє Стратегія розвитку Полтавської області на період до 2020 року, яка охоплює широке коло цілей та завдань у сфері забезпечення високої якості та рівня життя мешканців області, підвищення конкурентоздатності та інвестиційної привабливості регіону, розвитку високотехнологічного аграрного сектору, підтримки територіальних громад та їх інституційного розвитку, сприяння продуктивній зайнятості населення тощо.

Про це повідомила директорка Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА Інна Іщенко.

– Головною відмінністю попередньої Стратегії від тієї, що необхідно розробити на 2021-2027 роки, є застосування принципу smart-спеціалізації до стратегічного планування регіонального розвитку. Тобто визначити можливість перетворити взаємодію науки, бізнесу та місцевого самоврядування на абсолютно новий рівень розвитку регіонів та нові інвестиційні перспективи. Вона дозволить впроваджувати інновації, використовувати сучасні наукові розробки, створювати нові конкурентні види діяльності. Запровадження smart-спеціалізації базується на співпраці чотирьох сегментів суспільства – бізнес, наука, влада, громадськість» – підкреслила Інна Іщенко.

З метою якісної підготовки проекту Стратегії, сформовано відповідну робочу групу, до складу якої ввійшли майже 100 представників із галезей науки, бізнесу, влади та громадськості.

Читайте також: На Полтавщині розпочалась активна робота над Стратегією розвитку Полтавської області до 2027 року, – Інна Іщенко (ВІДЕО)

Зокрема:

від бізнесових кіл включено понад 30 представників,

39 – від органів виконавчої влади,

15 – з наукової спільноти,

13 – представники громадських організацій, асоціацій, центру розвитку місцевого самоврядування.

Проте, перш ніж почати поглиблену роботу з членами робочої групи та фокус-груп з розробки проекту Стратегії, доречним є визначення думки мешканців Полтавської області та бізнесових кіл щодо пріоритетних цілей та напрямків подальшого розвитку Полтавщини.

З цієї метою складено відповідні анкети, які спрямовані не лише на з’ясування пріоритетів розвитку, а й визначення ступеня задоволення мешканців області умовами життя, рівнем отримуваної заробітної плати, обслуговування в соціальних сферах, зацікавленістю в розвитку регіону.

Окрему анкету розробили для представників бізнес середовища, яка містить питання, що стосуються визначення наявності сприятливих умов для ведення господарської діяльності на території області, діалогу між владою та бізнесом, необхідності втілення заходів для покращення бізнес-клімату.

При заповненні анкет є можливість залишити свої особисті пропозиції, побажання щодо бачення подальшого розвитку області та шляхів покращення будь-яких сфер діяльності.

Відповідні анкети розміщено на офіційному вебсайті облдержадміністрації (шукайте тематичний банер) та буде відкрито для опитування до 15 червня 2019 року, після чого узагальнені дані буде передано до робочих груп з розробки Стратегії.

– Тож запрошуємо усіх осіб, зацікавлених у розвитку нашої області, долучитися до процесу складання проекту Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки шляхом проходження анкетування та надання пропозиції, побажань, зауважень, – закликала Інна Іщенко.

Анкета для представників БІЗНЕСУ:
http://bit.do/eUfFC

Анкета для ЖИТЕЛІВ області:
http://bit.do/eUfFQ

поширити новину: