Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавці за місяць купили нових авто на 6 млн доларів

У травні у Полтаві та області зареєстрували понад 220 нових автомобілів, кожен з яких в середньому коштував $28 тис.

Серед автомобільних марок найбільшим попитом користувалися машини Renault. У регіоні придбали 32 такі авто на суму $500 тис. Також популярними були Hyundai та Toyota. Загальна сума покупок у Полтаві минулого місяця перевищила $6 млн, якщо не враховувати ціни додаткового обладнання, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

У B-класі лідером стало Renault Sandero. Найпопулярніша модель у C-класі – Renault Logan і Hyundai Elantra. Ліфтбек Skoda Octavia найчастіше купували серед машин класу D. У сегменті E найбільше продажів отримала Toyota Camry. У F-класі частіше всього реєстрували Audi A8 і Volvo S90. Серед позашляховиків лідером продажів став кросовер Hyundai Tucson.

Загалом, у травні в Україні зареєстрували 6,7 тис нових автомобілів, серед яких найбільша частка у кросоверів. Кількість придбаних за місяць позашляховиків склала майже 5 тис авто. Легковиків купили всього 2 тис, а загальна сума покупок перевищила $200 млн.

Нагадаємо, у квітні у Полтаві та області зареєстрували понад 200 нових автомобілів, кожен з яких в середньому коштував $27 тис.