Ви тут:
Суспільство 

Полтавці прохають місцеву владу допомогти полагодити тротуар

Електронна петиція стосується вулиці Олеся Гончара, яка, на думку автора документу, має критичний стан.

Автор петиції №351 – Давиденко Олена Володимирівна

“Шановне керівництво міста та депутати місцевої ради.
Звертаюсь до Вас від імені мешканців вул.О.Гончара (проміжок від початку вулиці до 1-ї міської лікарні) з наболілою роками для нас проблемою. Просимо вас відновити нам асфальтове покриття на тротуарі. В цьому є величезна необхідність:
– тротуар жодного разу не ремонтувався з часів його укладення (з 60-х років 20 століття);
– кожного дня через даний проміжок вулиці проходять сотні людей: до 1-ї лікарні, до травмпункту, до лікарні МВД, до шкірно-венеричного диспансеру, до “Полтавгазу”, особливо – вагітні жінки до жіночої консультації та пологового будинку (і навіть якщо потрібно було в бібліотеку ім.О.Гончара, тротуар такий роздовбаний, що травмпункт стане необхідним у 50% випадків);
– на даному проміжку вулиці живе багато діток, кількість травм і збитих колінок навіть важко порахувати (особисто моя донька, йдучи пішки, щотижня стабільно спіткається і летить; про самокат чи велосипед я взагалі мовчу)”, – йдеться у петиції.

Вулиця Олеся Гончара — вулиця у Київському районі міста Полтави. Пролягає від вулиці Половка до Сінної вулиці. Названа на честь відомого українського письменника, літературного критика та громадськ діяч.

поширити новину: