Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавські підлітки вивчатимуть тонкощі сучасного мистецтва

1, 2 та 3 липня у Галереї сучасного мистецтва JUMP у Полтаві (вул. Монастирська, 3) відбудеться Інтенсив з сучасного мистецтва для підлітків Z:ART.

Програма [Z:ART] складається з теоретичної частини, під час якої учасники будуть вчитися аналізувати сучасну культуру, структурувати потоки інформації і формулювати власні висловлювання як реакцію на актуальні події. Практична частина передбачає створення продукту у творчій студії галереї.

“Під час зустрічей будемо говорити про публічний простір і способи самовираження у ньому та про роль сучасних технологій для розвитку культури. Частина занять відбувається у міському просторі, що включає дослідження альтернативних маршрутів, зустрічі з міськими активістами і художниками, які створюють мистецькі висловлювання на вулиці”, – зазначають організатори.

Вік учасників – 13-17років. Заняття безкоштовні завдяки фінансуванню за програмою Culture Bridges. Кількість місць обмежена, тому потрібна реєстрація.

Проект [Z:ART] реалізується за підтримки програми Culture Bridges. Вона фінансується Європейським Союзом, підтримує розвиток професіоналів в українському культурному та креативному секторах та сприяє їхній співпраці з організаціями та окремими особами в ЄС.
Програма Culture Bridges здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.