Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські патрульні затримали неадекватного водія

Під час патрулювання вулиці Маршала Бірюзова, патрульний екіпаж помітив автомобіль ВАЗ 210990, водій якого грубо порушував правила дорожнього руху, а саме: перетинав дві суцільні смуги для руху, неодноразово здійснював проїзд на заборонний сигнал світлофора. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Полтавської області.

Інспектори подали порушнику сигнал про зупинку, але той лише добавив швидкості та продовжував рух, створюючи аварійну ситуацію на дорозі.

Правоохоронцям вдалося заблокувати та зупинити авто порушника на вулиці Зигіна.

Після зупинки керманич ВАЗу поводив себе агресивно, неадекватно, лаявся в бік поліцейських та чинив опір, тому правоохоронці були змушені надіти чоловікові кайданки.

Окрім цього, патрульні помітили у нього ознаки наркотичного сп’яніння: поведінка що не відповідає обстановці, почервоніння обличчя, звужені зіниці ока, які не реагують на світло. Громадянин пройшов огляд на стан сп’яніння в закладі охорони здоров’я, результат проведення медичного огляду лікарі нададуть через декілька днів. Згідно з чим буде прийматися рішення щодо притягнення його до адміністративної відповідальності за ст.130(КУпАП).

“Наразі водія від керування відсторонили й склали на нього ряд адміністративних матеріалів за не зупинку, проїзд на заборонний сигнал, створення аварійної обстановки, відсутність страхового полісу та керування без відповідних документів. Транспортний засіб евакуювали на штрафмайданчик”, – йдеться у повідомленні.