Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавські медики перемогли на Всеукраїнських змаганнях бригад екстреної медичної допомоги “Закарпатські медичні ралі – 2019”

В Ужгороді протягом трьох днів з 5 по 7 червня пройшли масштабні Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю – ювілейні 10-і «Медичні ралі» та науково-практична конференція «Екстрена медична допомога та медицина катастроф України в умовах мирного та воєнного часу».

У змаганнях взяла участь 41 команда з усіх регіонів України та команди з інших держав, в їх числі  6 команд із Румунії, Литви, Словаччини, Польщі. Українські команди представляли систему вітчизняної екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, яка налічує 52 тисячі фахівців.

В умовах максимально наближених до реальності, конкурсанти вирішували складні завдання, відпрацьовували клінічні випадки та різноманітні змодельовані ситуації. Змагання проводили у місті Берегово та селі Яноші. Кращі бригади показали відмінні  знання та узгодженість дій при екстрених та невідкладних станах пацієнтів.

Перемогу серед українських команд виборола наша бригада з Полтави у складі лікаря Василя Колесника, фельдшера Олександра Півня та тренерів – лікаря Марини Сребродольської, фельдшера В’ячеслава Шийки. «Срібло» у сумчан, «бронза» у бригади  із Закарпаття. Переможці у отримали почесні Кубки, відповідні Дипломи й медалі та пам’ятні сувеніри у вигляді закарпатського ведмедика з емблемою екстреної медичної допомоги.

Судді та керівництво Державного закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України» відзначили майстерність та професіоналізм учасників .

Такі змагання є стимулом для безперервного навчання та удосконалення знань та практичних навичок бригад екстреної медичної допомоги.

Полтавщина отримала почесне право проводити наступний чемпіонат та приймати гостей 2020 року.

Прес-центр ДОЗ ОДА

Система Orphus