Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

«Полтававодоканал» передав добровольцям та парамедикам 600 літрів питної води

Передача води волонтерам відбулася на території відділення №2 «Нової Пошти». 120 5-літрових пляшок чистої артезіанської води відправили у Піски, повідомляють у прес-службі “Полтававодоканалу”.

За словами волонтерки та бійця батальйону «Луганськ-1» Вікторії Мірошніченко, ця вода – справжній порятунок для українських воїнів, особливо у літню спеку:

Зараз у Пісках особливо гостро стоїть проблема з питною водою. Я сама, як людина, яка там побувала, дуже добре знаю, що вода там – на вагу золота. Вода, яку ми зараз відправляємо, призначена лише для пиття і приготування їжі. Вистачити її має приблизно на місяць”

«Полтававодоканал» допомагає волонтерам з водою вже понад 2 роки.

Не можу перелічити, скільки за цей час пляшок з водою передало нам комунальне підприємство. Я безмежно вдячна генеральному директору Василю Воротинцеву за небайдужість до проблем наших добровольців. Дуже приємно, що ніколи не потрібно просити двічі Достатньо лише зателефонувати, сказати кілька слів, і я вже знаю точно: найближчим часом вода для захисників буде”, – говорить Вікторія Мірошніченко.

Доставку води в Піски забезпечила «Нова Пошта» власним коштом. Вдячність їй та комунальному підприємству висловлює і сестра Вікторії Мірошніченко, волонтерка Наталія Рязанова:

Справа, яку ми сьогодні робимо, – результат наших спільних зусиль. І Полтавський водоканал, який дає нам воду, і «Нова Пошта», яка сплачує доставку цієї води, і волонтери, – кожен вкладає якісь зусилля задля того, щоб полегшити умови проживання наших бійців на фронті”, – зауважила волонтерка.

Цього разу, разом із водою, на фронт «поїхали» ще й книжки. Це збірники поезій під назвою «Міф».

Написала їх моя подруга Світлана Бояркевич, яка мешкає в Італії. У неї дуже талановиті вірші. Тож дуже приємно, що наші добровольці на фронті зможуть це почитати. Для них це велика моральна підтримка”, – поділилася Вікторія Мірошніченко.

За словами генерального директора «Полтававодоканалу» Василя Воротинцева, комунальне підприємство і надалі допомагатиме українським воїнам з водою:

Ми, водоканалівці, як ніхто розуміємо цінність питної води. Допомагати захисникам – природньо, це не викликає сумнівів. Приємно бачити, що увесь колектив свідомо ставиться до цієї справи”

Вантажили воду працівники водозабору №1 В’ячеслав Марчук та Роман Богатиренко.

Ми щасливі, що можемо допомагати воїнам, адже наша вода дуже смачна, і здобута з глибини майже 800 метрів, – говорить слюсар «Полтававодоканалу» В’ячеслав Марчук, – тож нехай вона додасть захисникам України міцного здоров’я та наснаги!”