Ви тут:
Суспільство 

Поліція змінить алгоритм дій при повідомленні про замінування

Нововведення дадуть змогу зекономити час та збільшити ефективність роботи поліцейських, які будуть прибувати на місце події. Про це повідомив Голова Нацполіції Сергій Князєв під час другої зустрічі з представниками безпекових структур бізнесу, інформує прес-служба Нацполіції.

За його словами, Національна поліція розробила проєкт низки нормативних документів щодо дій поліцейських під час відпрацювання повідомлення про замінування.

“Ми зробили фундаментальні зміни в ідеї реагування поліції на такі повідомлення. Зокрема, Національна поліція вже підготувала проєкт нормативно-правового акту щодо зміни алгоритму дій поліцейських під час відпрацювання повідомлення про замінування”, – зазначив Голова Нацполіції.

Голова Нацполіції наголосив, що новий підхід у роботі дасть можливість зменшити час на реагування та збільшити ефективність роботи. Крім того, у відомстві розглядають можливість спрощення процедури складання документів за результатами перевірки об’єкту, щодо якого надійшло повідомлення про замінування.