Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Поліція розшукує безвісно зниклу Ольгу Корінь

Полтавським районним відділенням розшукується безвісно зникла громадянка Корень Ольга Володимирівна 07.06.1982 року народження, уродженка с. Розсошенці, Полтавського району, Полтавської області, мешканка с. Степне, яка 27.03.2019 року поїхала до смт. Диканька, Полтавської області та не повернулася.
Останній раз 08.05.2019 року зателефонувала своїй матері з номеру мобільного телефону, що їй не належить та повідомила, що проживає в м. Києві. Після чого з нею зник зв’язок.
На момент зникнення була одягнута: шкіряна куртка чорного кольору, джинси чорного кольору, кросівки чорного кольору з червоними смугами.  При собі мала жіночу сумку червоного кольору з паспортом гр. України на ім’я Корень Ольги Володимирівни та мобільний телефон «Флай».
На вигляд 35-40 років, зріст 165 см, волосся темного кольору довжиною до плечей, обличчя овальне, худорлявої тілобудови, має татуювання на правій лопатці у вигляді полум’я розміром 5-7 см та рубець на коліні лівої ноги.
В разі отримання будь-якої інформації, просимо негайно повідомити до поліції за тел. (0532) 51-76-03 – чергова частина Полтавського районного відділення або до кол-центру за номером «102».
 
поширити новину: