Ви тут:
Суспільство 

Підрозділи реактивної артилерії провели навчання з бойовою стрільбою

На Гончарівському полігоні тривають тактичні навчання з бойовою стрільбою підрозділів реактивної артилерії оперативного командування “Північ”. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Гармаші тренують навички ведення бою і маскування позицій в умовах максимально наближених до бойових. Зокрема, було відпрацьовано дії пунктів управління реактивного артилерійського дивізіону з виходом підрозділів на вогневі позиції та здійсненням наведення на ціль. Крім класичних ситуацій, реактивникам ставили і дещо неочікувані для них завдання.

“Зараз ми знищували радіолокаційну станцію противника “прямою наводкою”. Таке завдання, саме прямим наведенням, наш дивізіон виконував вперше, в основному ми ведемо вогонь із закритих вогневих позицій”, — розповів тимчасово виконуючий обов’язки командира реактивного артилерійського дивізіону Юрій Пилипенко.

“Таку тактику враження противника з БМ-21 “Град” артилеристи-реактивники застосовують при раптовому виявленні цілей”, — додав офіцер.

На місці “Гради” не стоять — передбачено відпрацювання нормативів з розгортання з похідного в бойове положення і навпаки, та швидкої зміни позицій після виконання навчально-бойових завдань.