Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Оздоровчий табір на Полтавщині завершив свою роботу

З 3 по 16 червня на базі Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді для вихованців гуртків працював профільний оздоровчий табір «Юний турист». Цікавими розвагами, екскурсійними та туристськими заходами була насичена програма для відпочиваючих.

Про це повідомляє Департамент освіти і науки Полтавської ОДА.

Кожен день у таборі розпочинався з ранкової руханки. На оздоровчій базі «Сенегал» вихованці відпочивали, купалися, вдосконалювали свої навички з орієнтування і пішохідного туризму. Найбільше емоційних вражень діти отримали під час веслування на байдарках та подоланні туристської смуги перешкод. Запам’яталася відпочиваючим екскурсійна поїздка до «Живого музею вергунів» (село Чечелево Кременчуцького району), де вони дізналися про історію виникнення цього автентичного українського десерту, послухали легенди про вергуни, спробували самостійно їх приготувати, а потім посмакували ними із запашним трав’яним чаєм.

У Полтаві  ознайомились з історію ФК «Ворскла» та історією органів внутрішніх справ Полтавщини. Надзвичайно цікавими були екскурсії до приватного заводу «Аерокоптер» та інтерактивного музею історії олії (село Мачухи Полтавського району). У Полтавській дитячій художній школі юні туристи відвідали цікаві майстер-класи з офортного друку, віражного розпису та писанкарства. Вихованці були учасниками спортивних естафет, військово-тактичної гри «Лазертаг», переглядали фільми у кінотеатрі «Мультиплекс», відвідували басейн «Спартак». Яскраво пройшов конкурс малюнків на асфальті та свято національної єдності «Розквітай, моя Україно».

На завершення табірної зміни вихованці гуртка «Юні десантники» організували цікаві козацькі розваги та військово-патріотичні змагання з медичної та вогневої підготовки, метання гранати, розбирання і збирання автомату Калашникова.

На згадку про відпочинок у таборі діти отримали гарні подарунки та фотопортрети, смакували святковий пиріг.

Директор закладу Станіслав Комісар побажав вихованцям успішного продовження літніх канікул, нагородив грамотами та запевнив, що різноманітною і цікавою програма оздоровчого табору буде й у наступному році.