Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Оголошується відбір молоді на участь у літньому ”Волонтер Медіа-кемпі”

9 -11 липня 2019 року у мальовничому просторі Полтави влаштують ”Волонтер Медіа-кемп”. Триденний табір відбудеться у рамках проекту «Спільнота медіаволонтерів для просвіти молодих виборців» за підтримки Академії української преси та Міжнародної неурядової організації Internews. Проект реалізовує Полтавська філія Суспільної Служби України.

До участі запрошують активну молодь, студентів, членів та волонтерів громадських організацій віком 18 – 25 років з Полтави та Полтавської області, які вмотивовані отримати знання з медійної грамотності, проведення публічного виступу, створення оригінального медіа-контенту та зацікавлені поширювати набуті знання у своїх групах.

“Учасники навчаться відокремлювати факти від суджень, виявляти маніпуляції та впливи, отримають знання щодо об’єктивності та якості новинних, рекламних матеріалів під час виборчої гонки, журналістських стандартів та оцінки медіаповідомлень”, – зазначають організатори.

Для участі у конкурсі потрібно подати заявку до 17 червня 2019 року.

Для учасників табору проведуть тренінги спеціально запрошені експерти, сертифіковані тренери з медіа освіти:

Олена Бурім – медіапедагог, сертифікований тренер з медіаграмотності (DW Akademie (Німеччина), Академія Української Преси); тренер для тренерів проектів IREX «Практична медіаграмотність» (2015), «Вивчай та розрізняй: Інфо-медійна грамотність»(2019), має досвід проведення тренінгів з медійної грамотності з 2012 року.

Ірина Цеба – медіапсихолог, сертифікований тренер з медіаграмотності (DW Akademie (Німеччина), Академія Української Преси); методист відділу освіти Карлівської РДА Полтавської області, має досвід проведення тренінгів з медійної грамотності для освітян з 2014 року.

Контакти координаторки проекту: +380668833514 Наталія Кірячок