Ви тут:
Суспільство 

Nikon несподівано переніс на наступний рік презентацію своєї нової камери

Модель D760 можуть змінить відразу дві камери – D750 і D610.

Як повідомляє ixbt, скорочення ринку камер веде до того, що виробники будуть оптимізувати асортимент і подовжувати цикли відновлення кожної лінійки.

У компанії Nikon це означає, що розвиток лінійки повнокадрових дзеркальних камер початкового рівня, започаткованої в 2012 році моделлю D600, буде припинено. Цей сегмент має бути прикритий камерою, яка змінить модель D750 – флагмана серед аматорських дзеркальних камер Nikon.
Модель D750, що випускається з осені 2014 року, справляється зі своїми обов’язками не гірше ніж раніше, але за мірками сучасного маркетингу давно застаріла – вона не підтримує зйомку відео 4К і з розміру кадра поступається деяким смартфонам. Раніше вважалося, що спадкоємиця D750 вийде в цьому році, але якщо вірити останнім чуткам, випуск D760 перенесений на перший квартал 2020 року.

За попередньою інформацією, в D760 розташування кнопок ззаду буде приведено у відповідність з прийнятим в D500 і D810 (кнопка AF-On буде ззаду, поруч з диском управління). Кількість точок автофокусування збільшиться, але в динамічній зоні буде не 153 точки, а 65-70. Автофокус стане краще працювати при поганому освітленні. Значно будуть поліпшені можливості по частині відеозйомки. Буде збережено два слота для карт пам’яті.