Ви тут:
децентралізація Екологія Полтавщина Суспільство 

Неподалік Полтави покажуть, як ОТГ можуть заробляти на смітті

19 червня представників українських об’єднаних територіальних громад запрошують на відкриту екскурсію у село Щербані, що неподалік Полтави, на виробництво сортувальних ліній для переробки побутових відходів.

Організаторами є ГО “Еколтава” та ТОВ “Системи модернізації складів”. Про це йдеться у Фейсбук.

“Чи замислювалися Ви над інноваційними екологічними рішеннями у своїй ОТГ? Можливо вас турбує питання поводження з відходами у вашому місті, селищі чи селі? Якщо так, тоді запрошуємо вас на власні очі побачити як можна не лише швидко переробити відходи, вирішити питання сміттєзвалищ, а ще й заробити на смітті”, – йдеться у повідомленні.

Дата та час: 19 червня, 10:00
Місце проведення: вул. Світла, 3Б. село Щербані (7 км від Полтави). Тривалість: 2 години.

Організатори забезпечують учасників трансфером Полтава-Щербані-Полтава.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/ZESUoMfvVKxQeuqB6 до 12 червня включно.

Кількість місць на заході обмежена до 20 осіб.

Довідково: Першу в Україні мобільну лінію для сортування відходів вже придбала Веселівська селищна ОТГ (Запорізька область). Інноваційність лінії полягає у розміщенні обладнання в автопричепі, без прив’язки до місця, та простоті в експлуатації.
У будь-якому місці накопичення відходів, сортувальна лінія швидко розвертає свою роботу, що дає значну економію на транспортуванні сміття до місця сортування. Прибутки ОТГ отримуватиме від продажу відсортованих відходів за фракціями.