Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Назвали імена найдорожчих гравців “Ворскли”

Загалом гравці полтавського клубу коштують більше 11 млн євро.

За інформацією сайту трансферів Transfermark, cтаном на 7 червня капітан “Ворскли” Володимир Чеснаков є найдорожчим футболістом клубу — 1 млн євро. Захисника Ігоря Пердуту оцінили у 900 тис. євро, а бразильського легіонера Артура та косовського-албанського легіонера Ардіна Даллку — по 800 тис євро кожний.

Transfermarkt.de — згідно з kicker.de, найбільший сайт Німеччини на спортивну тематику та один з найбільших порталів, акцентованих на футболі.

Сайт було створено у травні 2000 року Матіасом Зайделем. У листопаді 2007 року став активним домен transfermarkt.at, у січні 2008 — transfermarkt.ch. З січня 2009 став доступним домен transfermarkt.co.uk, британська версія сайту, в лютому цього ж року відкрився сайт transfermarkt.tv, де проводяться інтерв’ю та обговорюються футбольні матчі. В липні 2010 року вийшла італійська версія transfermarkt.it. У серпні вийшов аналог сайту soccerdonna.de, який спеціалізується на жіночому футболі, та має подібний інтерфейс. Два місяці потому вийшов турецький аналог — transfermarkt.com.tr.