Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

На Полтавщині відбудеться тенісний турнір

У змаганнях візьмуть участь 32 учасника.

Як розповіли у Федерації тенісу України, Premier cup 4 (вікенд-турнір) відбудеться на кортах ТК Прем’єр (Кременчук, вул. Флотська, 3).

Покриття кортів — ґрунт.

Дні проведення — 29-30 червня.

За словами організаторів, наступного разу подібний турнір у Кременчуці відбудеться на початку липня.

В Україну теніс завезли англійські купці, які 1890 року створили тенісні клуби в Одесі і Таганрозі; згодом теніс поширився і по інших містах України, а 1913 року відбулися тенісні змагання у Києві. У 1920-х роках відбулися спершу показові тенісні матчі в Одесі, з 1930 року розпочалися змагання за першість України; їх продовжують і після 1945 року в категоріях командної першості, особистої — чоловіків, жінок, змішаних пар; влаштовуються також зимові змагання, змагання молоді тощо.

У Галичині перші тенісні (ситківкові) клуби постали в 1890-их роках під впливом зв’язків з Віднем. Теніс пропагував у «Соколі» і студентських спортивних клубах І. Боберський (видав підручник «Ситківка», 1911); перші змагання провело спортивне товариство «Україна» (Львів, 1911; П. Франко, О. Кульчицький). У 1924 постав Львівський ситківковий Клуб (ЛКС, діяв до 1939), що мав власні тенісні корти й проводив змагання за першість Західної України.