Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині рятувальники проводять рейди у лісах та пояснюють, як безпечно відпочивати

Працівники Головного управління ДСНС України у Полтавській області та підпорядкованих підрозділів посилено проводять роботу щодо попередження виникнення пожеж в екосистемах. 15-16 червня аби запобігти виникненню пожеж у лісах, адже як свідчить статистика 98 відсотків пожеж у екосистемах виникає саме через людський фактор, рятувальники разом з працівниками лісового господарства провели профілактичний рейд у лісових масивах Котелевського та Лохвицького району.

Під час рейдів фахівці Служби порятунку проводили роз’яснювальну роботу як з дорослими, так і дітьми, нагадували людям про небезпеку розведення відкритого вогню та вручали тематичні пам’ятки з правилами безпечної поведінки у лісі, повідомили у ГУ ДСНС в Полтавській області.

«Щоб не допустити лісової пожежі треба перш за все вибрати безпечне місце для розведення багаття та ретельно обкопати його. Не слід кидати непогашені недопалки цигарок, а розводити вогнища дозволяється лише в безвітряну погоду під постійним наглядом. Збираючись додому, не забувайте ретельно залити вогонь водою або закидати його піском!», – наголошували вогнеборці.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій нагадує, що у разі виникнення пожежі необхідно зателефонувати за номером 101. До прибуття пожежно-рятувальних підрозділів гасити пожежу можна тільки низову збиваючи полум’я гілками листяних порід дерев, заливаючи водою чи засипаючи ґрунтом. До полум’я заввишки 1,5 – 2 метри наближатися ні у якому разі не можна! Відійдіть на безпечну відстань і чекайте на рятувальників чи працівників лісового господарства.