Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині пройшла «Студентська республіка ПДАА-2019»

З 7 по 9 червня на базі практики Полтавської державної аграрної академії у селі Петрівка відбулося масштабне дійство «Студентська республіка ПДАА-2019».

Понад 90 студентів зібралися в одному місці, щоб протягом 3 днів обговорити важливу тему для майбутнього «Стратегія розвитку ПДАА 2030». Про це повідомили у Полтавській міській раді.

По приїзду в країну Студреспубліка на учасників чекало чимало сюрпризів, новинок та цікавинок, адже це не лише повноцінна країна з усіма належними службами, але й унікальний в своєму роді майданчик для самореалізації.

Протягом першого дня учасники наполегливо працювали в групах на 3 пленарних засіданнях над темою розвитку ПДАА. Одразу після розподілу на групи учасники почали сумлінно думати, генерувати ідеї та обговорювати важливі питання. Протягом всього дня позиції учасників розділились, починаючи від найгіршого сценарію розвитку подій і завершуючи сценарієм, де академія – найіноваційніший ВНЗ в Україні.

Протягом всього другого дня на учасників чекала яскрава рольова гра. Починаючи від митного контролю, міністерств, валют, журналістських служб, відео-новин, тощо учасники мали пройти медичний огляд, пройти навчання в університеті, влаштуватися на роботу.

Ключова тема події “Стратегія розвитку ПДАА до 2030 року” була пронесена крізь всі 3 дні Студреспубліки, адже під кінець другої доби учасники розділилися на партії, де кожен представляв своє бачення по розвитку академії.

А стати мером цього року намагалися рекордна кількість чоловік – шість. Позиції відрізнялися, напруга зростала, а вже під ранок стало відомо, що звання мера Студреспубліки виграла студентка факультету економіки та менеджменту – Олена Вовк.

Даний академічний етап програми є стартовою точкою, перед тим, як делегація Полтавської державної аграрної академії вирушить на Полтавський регіональний етап Студентської республіки вже на початку липня цього року.

Подія відбулася за підтримки ВМГО «Студентська республіка», управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому та Полтавської державної аграрної академії.