Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині перевізників-нелегалів оштрафували майже на 1 млн грн

У Полтавській області левова частка перевезень пасажирів здійснюється без ліцензій. На них складають протоколи, їх штрафують, але кількість перевізників нелегалів залишається значною.

Читайте також: Щоб зберегти дороги, районні адміністрації та райвідділи поліції Полтавщини закликали спільно контролювати рух вантажівок

“На сьогодні складено 34 протоколи щодо перевезення без ліцензії. Розмір штрафу – від 17 до 34 тис. грн. Загалом, на порушників, які здійснюють нелегальні перевезення, накладено штрафів на суму близько 1 млн грн. До державного бюджету сплачено 785 тис. грн”, – розповів начальник Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області Володимир Димкар, доповідаючи на селекторній нараді у Полтавській ОДА щодо нелегальних перевезень на території області.

З перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів без відповідних дозвільних документів, спільно борються працівники Управління Укртрансбезпеки та Нацполіції. Вони цьогоріч перевірили 1 283 автобуса та задокументували 721 порушення. Зокрема, Виявлено перевезення пасажирів без відповідних дозвільних документів було у 230 випадків.

“У нашій області дуже багато нелегалів. Ці цифри просто шокуючі. Коли ми подаємо звіти на Київ, нам кажуть: “У вас що, всі їздять без документів?”. Це, дійсно, проблема, з якою ми боремося постійно”, – відзначив Володимир Димкар.