Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині ліквідували канал контрабанди алкоголю та цигарок з Європи, Молдови та окупованих територій

Працівники податкової міліції ГУ ДФС у Полтавській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури ліквідували канал незаконних поставок тютюнових та лікеро-горілчаних виробів з країн ЄС, Молдови та окупованих територій і вилучили з незаконного обігу підакцизних товарів на суму більше 10,1 млн. грн.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.1, ч.3 ст.204, ч.1 ст.199 та ч.3 ст. 204 КК України встановлено групу осіб, які організували незаконне ввезення на територію України поза митним контролем тютюнових виробів з тимчасово окупованих територій та Молдови, а також елітних лікеро-горілчаних напоїв відомих торгових марок іноземного виробництва.

Незаконно придбані та ввезені в Україну підакцизні товари фігуранти транспортували, зберігали та продавали по території всієї України, використовуючи для продажу спеціалізовані сайти в мережі Інтернет, а для доставки кінцевим споживачам – послуги низки відомих кур’єрських служб. Окрім того, збут вказаних тютюнових виробів та лікеро-горілчаних напоїв здійснювався населенню через мережу торгівельних точок, розташованих в різних населених пунктах країни.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених у житлових, гаражних, нежитлових та торгівельних приміщеннях, а також в автомобілях, які використовувалися фігурантами у незаконній діяльності, з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання 188 тис. 928 пачок незаконно виготовлених та ввезених на територію України поза митним контролем тютюнових виробів, більше 4,2 тис. літрів елітних лікеро-горілчаних напоїв у скляних пляшках і незаконно виготовлених лікеро-горілчаних напоїв в пластиковій тарі та автомобіль, який використовувався для транспортування незаконно ввезених підакцизних товарів.

Загальна вартість вилучених підакцизних товарів складає понад 10,1 млн. грн.

Тривають подальші слідчі дії.