Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Лубенщині шукають патронатних вихователів

Працівники Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою пошуку кандидатів у патронатні вихователі провели семінар для незайнятого населення району «Патронатна сім’я в Україні».

Учасникам заходу роз’яснили хто такий патронатний вихователь і хто може ним стати, діти яких категорій можуть бути влаштовані під патронат, які основні завдання патронатних вихователів, які в них права та обов’язки та багато інших питань пов’язаний зі створенням та функціонуванням зазначених сімей, повідомили у Лубенській РДА.

“Патронатний вихователь – це особа, яка за участю членів сім’ї надає послуги з догляду, виховання та реабілітації дитини у своїй сім’ї. Патронатними батьками можуть бути громадяни України, які перебувають у зареєстрованому шлюбі, мають позитивний досвід виховання дітей, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні. Патронатному вихователю виплачується заробітна плата та соціальна допомога на утримання дитини. Також надається професійна підтримка фахівців соціальної сфери”, – йдеться у повідомленні.

Патронатні вихователі проходять спеціальну підготовку – навчальний курс, який дозволяє опанувати всі нюанси роботи з дітьми.

Запровадження патронатних сімей – це шанс надати якісну допомогу дітям, які опинились у біді. Щоб втілити цю ідею у життя, необхідно знайти людей, які мали б можливість і, головне, бажання спробувати себе у ролі патронатних батьків. Всіх, кого зацікавила інформація, просимо звертатися до Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Лубни, пл. академіка Олексія Бекетова, 19, кабінет 50 або за тел. 74-803.