Ви тут:
Комуналка Оголошення Полтавщина Суспільство 

Миргородців просять економно використовувати воду у спекотні дні

Чому миргородцям не вистачає води? У спекотні дні збільшується споживання води. Через аномальну спеку зростає потреба в поливі городів і норми використання води перевищуються в рази. Суттєво впливає на ресурс і справність обладнання для водопостачання та безконтрольний полив городини напряму з шлангів. Через це виникає перенавантаження обладнання і воно виходить з ладу – майже щодня доводиться ліквідовувати несправності та пориви мереж. Унаслідок цього споживачі багатоповерхівок та приватного сектору залишаються без водопостачання. Про це мешканці повідомляють міську раду.

Зважаючи на непросту фінансову та технічну ситуацію на підприємстві “Миргородводоканал”, звертаються до споживачів  відповідально ставитися до використання спільних водних ресурсів і ощадливо їх витрачати.

– Не поливайте городи в час “пік”! Використовуйте не прямий полив, а із заздалегідь наповнених не у “пікові” години ємностей. Це знизить навантаження на насосне обладнання, продовжить термін його експлуатації та забезпечить водопостачання у багатоповерхівки, – закликають у міській раді.