Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Молодь з малих міст та селищ Полтавщини запрошують до участі у програмі “Давай зміни!”

Відкрито набір на програму “Управління громадськими проектами “Давай Зміни!” До участі у програмі запрошують молодь (18-35 років) з малих міст та селищ Центральної України (Вінницька, Дніпропетровська, Кіровоградська, Полтавська, Черкаська, Житомирська, Київська, Чернігівська, Сумська області).

Перевага надаватиметься учасникам, які подаватимуться командою (від 2-х осіб).

Основні теми програми навчання – креативне мислення та розробка ідей; стратегічне планування та управління проектами; командотворення; ораторське мистецтво та мистецтво проведення презентацій; робота зі ЗМІ; тайм-менеджмент; інструменти громадського захисту та впливу на владу.

Унікальна програма з підготовки менеджерів громадських ініціатив допоможе зрозуміти, спланувати та реалізувати найсміливіші ідеї з реалізації змін у своїх громадах. Під час навчання учасники ознайомляться з досвідом ТОП-менеджерів успішних українських компаній та лідерів ефективних громадських ініціатив; з внутрішньою екосистемою та принципами управління комерційних і неприбуткових організацій; відвідають різноманітні куточки України для знайомства з місцевими змінотворцями; отримають можливість відвідати Берлін та дізнатися про досвід Німеччини (знання іноземної мови не є обов’язковим).

“Головне – впродовж проекту реалізувати свою ідею у населеному пункті (але не обласному центрі) з однієї з вищезазначених областей”, – зазначають організатори.

Охочі взяти участь мають заповнити анкету. Кінцевий термін подачі заявок – 26 червня.

Проект реалізовується командою Громадської організації “Відкритий простір” за підтримки Global Project Partners e.V. в рамках програми “Східне партнерство” від Міністерства Закордонних Справ Німеччини (Federal Foreign Office).