Ви тут:
Культура Суспільство 

Мінування та скандал з квитками: якими були перші концерти стадіонного туру гурту Антитіла

15 червня відбувся концерт гурту Антитіла на полтавському стадіоні «Ворскла ім. О. Бутковського». Це третій концерт із п’яти в рамках стадіонного туру “Hello”, який пройшов на підтримку нового однойменного альбому. На Заході та Сході вже майже п’ятдесят тисяч людей почули та проспівали «Hello» разом з гуртом Антитіла. Попереду Одеса та Київ.

Як розповіли представники гурту, тур «Hello» знаковий для гурту Антитіла, і в цілому для українського шоу-бізнесу.

Про це мало говорили, але перші два концерти туру Hello були на межі зриву з різних причин. Так у Львові, після першого етапу рекламної кампанії туру, Федерація Футболу України вимагала перенести концерт через хвилювання за можливе пошкодження відвідувачами концерту Антитіл нового покриття стадіону «Арена Львів», яке постелили перед футбольним матчем збірної України. Представники гурту відстояли подію, хоча й пішли на обмеження і погодилися задіяти лише половину стадіону, перемістивши сцену і мінімізувавши загрози для газону і майбутнього матчу.

А за кілька днів до Харківського концерту до директора гурту Антитіла Сергія Вусика надходили регулярні повідомлення про можливе замінювання стадіону та пропозиції «вирішити питання» за певну винагороду.Тут слід подякувати керівництву, співробітникам МВС та СБУ у Харкові які взяли ситуацію під власний контроль. Необхідно зазначити, що підготовка та промо-кампанія до харківського концерту не припинялася навіть після введення військового стану восени 2018, хоча багато заходів у місті Харкові через це було скасовано.

Підготовка концерту в Полтаві також не пройшла без скандалу: колишній мер міста і потенційний кандидат у депутати Олександр Мамай, офіційно придбавши у Антитіл 700 квитків на концерт і почав їх безкоштовне розповсюдження серед жителів міста, що викликало неабиякий інтерес в медіа.

Більше про концерт у Полтаві читайте у матеріалі “Новини Полтавщини”.

поширити новину: