Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Мешканки Хорола вирощують на подвір’ї 200 сортів троянд

На вулиці Остапа Вишні в Хоролі з-поміж інших помешкань вирізняються подвір’я двох сусідок – Олени Тур та Тетяни Клімченко: там квітують понад 200 сортів троянд.

Тетяна Олександрівна розпочала вирощувати на своїх клумбах дачної ділянки троянди дуже давно. Олена Сергіївна наскільки захопилася від сусідки цією справою, що по масштабах її трояндового хобі рівних годі й шукати. Нині жінка є студенткою Полтавської державної аграрної академії, здобуваючи на заочній формі навчання спеціальність агронома.

 

“Завдяки добросусідським стосункам цих чудових господинь успішно існує справжній клуб любителів троянд. Тепер сусіди частенько звертаються за порадами до Олени Сергіївни, замовляють саджанці або ж звертаються з проханням обрізати кущі. Перевершити її у цій справі поки що нікому не вдалося й люди пишаються своєю «трояндовою» сусідкою”, – повідомляє міський сайт Хорола.

Рідні Олени Сергіївни – чоловік, син та донька, близькі, сусіди та друзі, щиро вірять в подальші успіхи розпочатої справи і сподіваються на перемогу в загальноміському конкурсі з благоустрою, який щорічно проводиться міською радою до Дня міста.

поширити новину: