Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ляшко звернувся до Зеленського з приводу ремонту Лубенського мосту

Сьогодні депутат Полтавської обласної ради Руслан Ляшко передав звернення 835 лубенців до канцелярії адміністрації президента України стосовно затримки виконання робіт з капремонту мосту між Лубнами і Засуллям. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі. 

– Як і обіцяв сьогодні особисто передав звернення земляків до адміністрації президента України В.О.Зеленського стосовно затримки виконання робіт з капремонту мосту між Лубнами і Засуллям. Багато людей запитували чому ми звертаємося до президента, а не до місцевої влади?  Відповідь проста – розпорядником 50 мільйонів гривень коштів з держбюджету було визначено Полтавську обласну державну адміністрацію, очільник якої призначається на посаду президентом України.

На жаль, обласна адміністрація не дотрималася власних обіцянок завершити усі роботи до 31 травня 2019 року, більш того по сьогодні немає чітких гарантій і строків повного виконання робіт.
Враховуючи вищевикладене громадами м.Лубни і с.Засулля було прийнято рішення про звернення до президента України та центральних органів влади і правоохоронних органів.

Сьогодні всі адресати отримають це звернення, що безперечно змусить місцеву владу і підрядну компанію діяти активніше. Також сподіваюся, що буде надана правова оцінка недбалому проектуванню і організації робіт. В канцелярії дізнався, що президент Володимир Зеленський сьогодні проводить низку важливих зустрічей, але інформація про наше звернення вже найближчим часом буде йому повідомлена. Чекаємо на дієву допомогу, – написав Руслан Ляшко.