Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Культура та креативні індустрії – як основа розумної стратегії розвитку малої території: представники ОТГ Полтавщини перебувають на конференції на Вінниччині

6 червня у Тульчинській ОТГ (Вінницька область) розпочалась ІІІ всеукраїнська конференції “Культура і колективні індустрії як основа розумної стратегії розвитку малих територій”.

Іноземним гостем конференції став міський голова громади Роттенбурх (Німеччина) Маркус Бадер.

Участь у Конференції взяли й найактивніші громади Полтавщини.

У перший день конференції учасникам розповіли про збереження природної спадщини, ландшафту та об’єктів культурної спадщини, Багатоцільове використання існуючих ресурсів різними групами людей (за рівнем доходів,віком,соціальним статусом).

А також про те, як розробити план вулиць, зручних для пішоходів та компактного проживання, про пріоритети для велосипедистів та вулиць без машин, про збільшення інтенсивності комунікаційних мереж, про заохочення молоді з акцентом на підвищення спроможності та утримання за рахунок трудових, рекреаційних та освітніх ініціатив.

“Громада це спільні цілі спільні ресурси і спільний результат. Зміна свідомості.Має бути усвідомлення що все треба робити разом, а не казати “Він голова нехай він і робить, а я спостерігатиму і сам, навіть, бур’ян біля свого двору не покошу”, – зазначає голова Опішнянської ОТГ Микола Різник.

Сьогодні, другий день конференції, представникам громад розповіли про те, що команду необхідно  формувати «різнобарвну», з різними типами мислення та формами самовираження, а ідеї – накопичувати, навіть якщо зараз відсутня спроможність та більше залучати молодь.