Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцькі рятувальники провели для дітей гру «Вправний пожежний-рятувальник»

7 червня психолог Головного управління ДСНС України у Полтавській області провела для  вихованців профільного табору «Юннат» гру «Вправний пожежний-рятувальник», а рятувальники 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини 2-го Державного пожежно-рятувального загону Кременчука провели екскурсію частиною та познайомили з професією вогнеборця.

Психолог Головного управління Тетяна Ватульова для 2 команд: «Смайлики» та «Катринки» конкурси в рамках гри «Вправний пожежний-рятувальник». Діти закріпили і узагальнили знання про правила поводження в небезпечних ситуаціях. Також, присутні дізналися про  можливості отримання  пожежної кваліфікації. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Діти познайомилися з пожежно-рятувальним обладнанням, технікою, побачили  відпрацювання навичок пожежних на базі сучасної газодимозахисної служби. Юні гості мали змогу оглянути укомплектування пожежного автомобіля.

З метою популяризації професії, до учнів звернувся заступник начальника частини, який відзначив важливість професії рятувальника та запропонував школярам у майбутньому вступити до лав вогнеборців.