Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчук відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні пан Такаші Кураї

14 червня у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради відбулася офіційна зустріч міського голови  Віталія Малецького з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні  паном Такаші Кураї.

У заході взяли участь: Перший Секретар Посольства Японії в Україні Ацуші Вакуі, Менеджер з питань співробітництва з Японією, АТ «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна» Нокубазу Оніші, Генеральний менеджер, АТ «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна» Пол Холловей, Директор департаменту корпоративних питань та комунікацій,  АТ  «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна» Гінтаутас Діргела, Керівник групи з корпоративних питань, АТ «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна» Костянтин Голишев, перший заступник міського голови Володимир Пелипенко,   секретар міської ради Юрій Гриценко, заступник міського голови Дмитро Кравченко, заступник директора КП «Інститут розвитку Кременчука» Павло Бедрацький. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Віталій Малецький та пан Такаші Кураї обговорили шляхи можливої співпраці між Кременчуком та Японією та проекти, які можуть бути цікавими для японських інвесторів. На думку міського голови, цікавим для японських інвестицій може бути питання переробки сільськогосподарської продукції, розвитку альтернативних джерел енергії, машинобудування та інші

Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні  пан Такаші Кураї зазначив, що  він з січня 2019 року працює в Україні і йому дуже подобається  наша країна. Приємно його вразив  і Кременчук. Тож він також сподівається на подальшу співпрацю.

Система Orphus