Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кілька фактів про полтавські галушки

У Полтаві впродовж двох днів, 8 і 9 червня, на Івановій горі відбуватиметься II Міжнародний гастрономічний фестиваль “Полтавська галушка”. З повною програмою свята можна ознайомитись тут.

Про полтавські галушки відомо чимало, повідомляє портал “Полтава туристична”. Зокрема:

1. Галушка – шедевр кухарського мистецтва з полтавською пропискою, легка, ситна і швидка у приготуванні народна страва. Приготування полтавської галушки має свою характерну особливість: варіння харчового продукту відбувається на водяній парі. Парова галушка з’являється в період розквіту української національної кухні – в середині 16 ст. – кінець 17 ст. Хоча історія її походження сягає часів Трипільської культури.

2. 1 квітня 2006 року на Соборному майдані у Полтаві з’явився єдиний у світі пам’ятник галушці. Урочисте відкриття скульптурно-сюжетної композиції приурочили до міжнародного Дня сміху та дня народження всесвітньо відомого земляка Миколи Гоголя, який не тільки прославляв у своїх творах національну страву, а й вмів її чудово готувати.

3. Полтавська галушка з червня 2008 року у Книзі рекордів України. Вага – 10 кг, діаметр – 43 см. На її приготування пішло 3 кг свинини; 0,65 кг цибулі; 1,5 л кефіру; 2,1 кг борошна.

4. Існує “гімн” галушці.