Ви тут:
Спорт Суспільство 

“Формула-1”: знову не було рівних Хемільтону

Щоправда англієць у Канаді переміг за рахунок єдиної помилки конкуренту з “Феррарі” Феттеля.

Як розповідає motorsport, на початку гонки у Монреалі декілька пілотів у топ-10 їхали на гумі Soft – їм пророкували ранній перший пітстоп. Першим вже на сьомому колі зупинився П’єр Гаслі, який їхав позаду Даніеля Ріккардо. Австралієць повторив за пілотом Red Bull вже на наступному колі. Обом гонщикам поставили Hard.

У цей момент в лідери середньої групи вийшов Хюлькенберг, на хвості якого були Боттас та Ферстаппен, який після обгону Норріса швидко наздогнав Боттаса. Сам же Норріс зійшов на восьмому колі через зламану підвіску.

У групі лідерів до першої зупинки було спокійно. Феттель тримав 2-секундну перевагу над Хемілтоном і зупинився на пітстоп на 26-му колі. Британець зупинився на два кола пізніше і за цей час збільшив своє відставання до 4,5 секунд.

Спершу британець не дуже атакував лідера, але на 48 колі Феттель ледь сам не допоміг британцю – він помилився у третьому повороті та зрізав трасу. Феттель виїхав назад прямо перед носом Хемілтона і ледь не затис його у стіну – цей епізод розпочали розглядати судді.

Стюарди розглядали епізод між Феттелем та Хемілтоном майже десять кіл. За цей час британець відпустив суперника на відстань трьох секунд, а потім дізнався, що Феттеля покарали на п’ять секунд.

Склалася ситуація, що Феттелю необхідно було створити 5-секундну перевагу, щоб втримати перемогу. Але у противагу цьому Хемілтон почав скорочувати відставання і не давав шансів пілоту Ferrari.

За п’ять кіл до фінішу Хемілтон програвав вже менше секунди Феттелю та намагався виграти гонку прямо на трасі. Окрім того, Леклер, який перебував на третій позиції, також міг відіграти позицію завдяки штрафу Феттеля та поступово скорочував відставання від напарника.

На фініші Феттель був першим, але все ж віддав перемогу Хемілтону. Німець випередив Леклера на шість секунд, тому зберіг за собою хоча б друге місце.