Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Фільми юних режисерів з Полтавщини стали переможцями на «Чілдрен Кінофест – 2019»

У межах фестивалю “Чілдрен Кінофест – 2019» вже втретє відбувся конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми від 7 до 14 років, повідомили у Держкіно. Організатори отримали понад 160 заявок з усієї України, серед яких обрали 10 фіналістів – їх роботи показали 8 червня в усіх містах проведення фестивалю.

Юних режисерів було запрошено до Києва, де вони особисто представили фільми. Переможця визначило професійне журі у складі акторки Ірми Вітовської–Ванци, режисерки Марини Степанської та режисера Аркадія Непиталюка.

Кращими стрічками у категоріях 7-10 та 11-14 років стали фільми «Одна історія з життя кота» (реж. Валерій Бородай, Полтава) та «Я подарую тобі море» (реж. Ліза Кузнецова, Маріуполь). Переможці у цих категоріях отримали по 5 000 грн.

Приз глядацьких симпатій, який присуджується за результатом голосування глядачів у всіх містах проведення фестивалю, та нагороду розміром 10 000 грн отримала стрічка «Ти чуєш?» 11-річного Ярослава Багно з Кременчука.

Ввання найкращого українського дитячого фільму року та нагороду розміром 20 000 грн отримала робота «Лісова школа» 8-річної Анни Зусмановської з Кривого Рогу про булінг. Четвертий конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми, буде оголошено у жовтні 2019 року.